EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Add
gl: Engadir

en: Domain
gl: Dominio

en: seconds
gl: segundos

en: Hide
gl: Agochar

en: pixels
gl: píxeles

en: More info
gl: Máis info

en: Domains list
gl: Lista de dominios

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas

en: Enable popup
gl: Activar fiestra emerxente

en: Place the pop-up at the top of the website
gl: Colocar a fiestra emerxente na parte superior do sitio web.

en: By default the pop-up appears at the bottom of the website. Tick this box if you want it to appear at the top
gl: Por defecto, a fiestra emerxente aparece na parte inferior do sitio web. Marca esta caixa si queres qeu apareza na parte superior.

en: Popup message - requests consent
gl: Mensaxe da fiestra emerxente - solicitude de consentemento

en: Popup message - thanks for giving consent
gl: Mensaxe da fiestra emerxente - Agradecemento por dar o consentemento

en: Popup height in pixels
gl: Altura da fiestra emerxente en píxeles.

en: Popup width in pixels or a percentage value
gl: Ancho da fiestra emerxente en píxeles ou en porcentaxe.

en: Popup time delay in seconds
gl: Tempo en segundos durante o cal se mostra a fiestra emerxente

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
gl: <h2>Nosoutros usamos cookies neste sitio para mellorar a súa experiencia de usuario</h2><p>Pulsando en calquera ligazón nesta páxina, vostede está dándonos o consentemeto a usar cookies.</p>

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
gl: <h2>Grazas por aceptar as cookies</h2><p>Vostede pode agora ocultar esta mensaxe ou informarse máis sobre as cookies.</p>

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
gl: Este módulo ten como obxectivo facer un sitio que respete a nova regulación europea de cookies.

en: Enter an integer value for a desired height in pixels or leave empty for automatically adjusted height
gl: Introduza un valor enteiro para a altura desexada en píxeles ou déixeo baleiro para axustar automáticamente a altura.

en: Set the width of the popup. This can be either an integer value or percentage of the screen width. For example: 200 or 50%
gl: Configurar o ancho da fiestra emerxente. Pode ser ou ben un valor enteiro ou ben unha porcentaxe do ancho da pantalla. Por exempro: 200 ou 50%

en: Consent by clicking
gl: Consentemento ao facer click

en: By default by clicking any link on the website the visitor accepts the cookie policy. Uncheck this box if you do not require this functionality. You may want to edit the pop-up message below accordingly.
gl: Por defecto, clicando en calquera ligazón do sitio web o visitante acepta a política de privacidade. Desmarque esta opción se non require esta funcionalidade. Vostede pode querer editar a mensaxe da fiestra emerxente en función desta decisión.

en: Privacy policy link
gl: Ligazón á política de privacidade

en: Change the background color of the popup. Provide HEX value without the #
gl: Cambiar a cor de fondo da fiestra emerxente. Proporcione o valor hexadecimal sen o carácter #

en: Change the text color of the popup. Provide HEX value without the #
gl: Cambie a cor do texto da fiestra emexente. Proporcione o valor hexadecimal sen o #

en: Enable thank you message
gl: Activar a mensaxe de agradecemento.

en: Clicking hides thank you message
gl: Pulsando oculta a mensaxe de agradecemento

en: Clicking a link hides the thank you message automatically.
gl: Pulsando nunha ligazón oculta a mensaxe de agradecemento automáticamente.

en: Agree button message
gl: Mensaxe do botón de aceptar

en: Disagree button message
gl: Mensaxe do botón de non aceptar.

en: OK, I agree
gl: De acordo

en: No, give me more info
gl: Non, máis información

en: Open privacy policy link in a new window
gl: Abrir o enlace á política de privacidade nunha nova fiestra.

en: Specify domains with protocol (e.g. http or https). Enter one domain per line.
gl: Especifique os dominios co protocolo (ex: http ou https). Escriba un dominio por liña.
