EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Add
pl: Dodaj

en: Domain
pl: Domena

en: seconds
pl: sekundy

en: Hide
pl: Ukryj

en: custom
pl: niestandardowy

en: pixels
pl: piksele

en: More info
pl: Więcej informacji

en: folder
pl: katalog

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Exclude paths
pl: Wyklucz ścieżki

en: Enable popup
pl: Włącz wyskakujące okno

en: Place the pop-up at the top of the website
pl: Umieść wyskakujące okno na górze strony

en: By default the pop-up appears at the bottom of the website. Tick this box if you want it to appear at the top
pl: Domyślnie wyskakujące okno wyświetla się w dole strony. Zaznacz to pole, aby okno wyświetlało się na górze.

en: Popup message - requests consent
pl: Treść wyskakującego okna - prośba o zgodę

en: Popup message - thanks for giving consent
pl: Treść wyskakującego okna - podziękowanie za zgodę

en: Popup height in pixels
pl: Wysokość wyskakującego okna w pikselach

en: Popup width in pixels or a percentage value
pl: Szerokość wyskakującego okna w pikselach lub wartości procentowej

en: Popup time delay in seconds
pl: Opóźnienie wyskakującego okna w sekundach

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
pl: <h2>Używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony</h2><p>Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek.</p>

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
pl: <h2>Dziękujemy za akceptację ciasteczek</h2><p>Możesz teraz ukryć tą wiadomość lub dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.</p>

en: EU Cookie Compliance
pl: Zgodność ciasteczek z wymaganiami UE

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
pl: Moduł ma na celu przystosowanie strony do regulacji UE dotyczących przechowywania ciasteczek.

en: Enter an integer value for a desired height in pixels or leave empty for automatically adjusted height
pl: Wpisz wartość liczbową wysokości w pikselach lub pozostaw puste, aby dostosować wysokość automatycznie.

en: Set the width of the popup. This can be either an integer value or percentage of the screen width. For example: 200 or 50%
pl: Wpisz szerokość wyskakującego okna. To może być zarówno wartość liczbowa jak i procentowa szerokość ekranu.
    Na przykład: 200 lub 50%

en: Consent by clicking
pl: Zgoda przez klikanie

en: By default by clicking any link on the website the visitor accepts the cookie policy. Uncheck this box if you do not require this functionality. You may want to edit the pop-up message below accordingly.
pl: Domyślnie poprzez kliknięcie na dowolny odnośnik na stronie odwiedzający akceptuje politykę ciasteczek. Odznacz to pole jeśli nie wymagasz tej funkcjonalności. Możesz edytować treść wyskakującego okna poniżej.

en: Privacy policy link
pl: Odnośnik do polityki prywatności

en: Change the background color of the popup. Provide HEX value without the #
pl: Zmień kolor tła wyskakującego okna. Podaj wartość szesnastkową bez #

en: Change the text color of the popup. Provide HEX value without the #
pl: Zmień kolor tekstu wyskakującego okna. Podaj wartość szesnastkową bez #

en: Enable thank you message
pl: Treść podziękowania za włączenie

en: Clicking hides thank you message
pl: Kliknięcie ukrywa treść podziękowania

en: Clicking a link hides the thank you message automatically.
pl: Kliknięcie w odnośnik automatycznie ukrywa wyskakujące okno z podziękowaniem.
