EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta9) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Remove
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add
ar: إضافة

en: Advanced
ar: متقدم

en: Domain
ar: النطاق

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Appearance
ar: المظهر

en: Hide
ar: إخفاء

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Thank You Message
ar: رسالة الشكر

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.
