EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta9) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Remove
gl: Quitar

en: Settings
gl: Axustes

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Add
gl: Engadir

en: days
gl: días

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Domain
gl: Dominio

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: seconds
gl: segundos

en: Hide
gl: Agochar

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles

en: More info
gl: Máis info

en: Domains list
gl: Lista de dominios

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas

en: Enable popup
gl: Activar fiestra emerxente

en: Place the pop-up at the top of the website
gl: Colocar a fiestra emerxente na parte superior do sitio web.

en: Popup message - requests consent
gl: Mensaxe da fiestra emerxente - solicitude de consentemento

en: Popup height in pixels
gl: Altura da fiestra emerxente en píxeles.

en: Popup width in pixels or a percentage value
gl: Ancho da fiestra emerxente en píxeles ou en porcentaxe.

en: Popup time delay in seconds
gl: Tempo en segundos durante o cal se mostra a fiestra emerxente

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
gl: <h2>Nosoutros usamos cookies neste sitio para mellorar a súa experiencia de usuario</h2><p>Pulsando en calquera ligazón nesta páxina, vostede está dándonos o consentemeto a usar cookies.</p>

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
gl: <h2>Grazas por aceptar as cookies</h2><p>Vostede pode agora ocultar esta mensaxe ou informarse máis sobre as cookies.</p>

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
gl: Este módulo ten como obxectivo facer un sitio que respete a nova regulación europea de cookies.

en: Consent by clicking
gl: Consentemento ao facer click

en: By default by clicking any link on the website the visitor accepts the cookie policy. Uncheck this box if you do not require this functionality. You may want to edit the pop-up message below accordingly.
gl: Por defecto, clicando en calquera ligazón do sitio web o visitante acepta a política de privacidade. Desmarque esta opción se non require esta funcionalidade. Vostede pode querer editar a mensaxe da fiestra emerxente en función desta decisión.

en: Privacy policy link
gl: Ligazón á política de privacidade

en: Enable thank you message
gl: Activar a mensaxe de agradecemento.

en: Clicking hides thank you message
gl: Pulsando oculta a mensaxe de agradecemento

en: Clicking a link hides the thank you message automatically.
gl: Pulsando nunha ligazón oculta a mensaxe de agradecemento automáticamente.

en: Agree button message
gl: Mensaxe do botón de aceptar

en: Disagree button message
gl: Mensaxe do botón de non aceptar.

en: OK, I agree
gl: De acordo

en: No, give me more info
gl: Non, máis información

en: Open privacy policy link in a new window
gl: Abrir o enlace á política de privacidade nunha nova fiestra.
