EU Cookie Compliance (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە
