EU Cookie Compliance (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ
