EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.10) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Bottom
az: Aşağı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Advanced
az: Əlavə

en: Domain
az: Domen

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Appearance
az: Görünüş

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Position
az: Vəzifə

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Permissions
az: İcazələr

en: Hide
az: Gizlət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: IP address
az: IP ünvanı
