EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.11) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Categories
sk: Kategórie

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Add
sk: Pridať

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: days
sk: dni

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Domain
sk: Doména

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Users
sk: Používatelia

en: Position
sk: Pozícia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Hide
sk: Skryť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: IP address
sk: IP adresa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov

en: Accept all cookies
sk: Prijať všetky súbory cookie
