EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-beta4) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Appearance
ne: रूप

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
