EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Appearance
mg: Endrika
