EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.23) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Add
ka: დამატება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Domain
ka: დომენი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Position
ka: პოციზია

en: Permissions
ka: უფლებები
