EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.25-rc1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Top
eu: Goian

en: Add
eu: Gehitu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: days
eu: egunak

en: Bottom
eu: Behean

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Domain
eu: Domeinua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Appearance
eu: Itxura

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Position
eu: Kokapena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: IP address
eu: IP helbideak

en: More info
eu: Informazio gehio

en: Domains list
eu: Domeinu zerrenda

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Exclude paths
eu: Baztertutako bideak (paths)

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
eu: Modulu honen asmoa EB-ko cookien inguruko zuzentaraua betetzea da

en: Consent by clicking
eu: Onartu klik eginez

en: Privacy policy link
eu: Pribatutasun politikaren esteka

en: Agree button message
eu: Ados botoiaren mezua

en: Make your website compliant with the EU Directive on Privacy and Electronic Communications.
eu: Egin ezazu webgunea EB-aren Pribatutasun eta Komunikazio Elektronikoen zuzentaraua bete dezan.
