EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.25-rc1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Add
jv: Tambah

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Advanced
jv: Mahir

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Users
jv: Panganggo

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: IP address
jv: Alamat IP
