EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.26) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە
