EU Cookie Compliance (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add
el: Προσθήκη

en: days
el: ημέρες

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Position
el: Θέση

en: Permissions
el: Άδειες

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
el: <h2>Σε αυτή την ιστοσελίδα χρησιμοποιούμε cookies για την βελτίωση της εμπειρίας χρήσης της</h2><p>Κάνοντας κλικ σε οποιονδήποτε σύνδεσμο σε αυτή τη σελίδα, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για να τοποθετήσουμε cookies.</p>

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
el: <h2> Σας ευχαριστούμε για την αποδοχή των cookies </h2> <p> Μπορείτε τώρα να κρύψετε αυτό το μήνυμα ή να μάθετε περισσότερα σχετικά με τα cookies. </p>

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
el: Αυτή η μονάδα στοχεύει στη συμμόρφωση του ιστότοπου με τον νέο κανονισμό της ΕΕ για τα cookies

en: Agree button message
el: Μήνυμα για το κουμπί συμφωνίας

en: OK, I agree
el: OK, συμφωνώ
