EU Cookie Compliance (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Remove
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Add
hr: Dodaj

en: Advanced
hr: Napredno

en: Domain
hr: Domena

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Appearance
hr: Izgled

en: Position
hr: Pozicija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Hide
hr: Sakrij

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
