EU Cookie Compliance (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Position
ta: இடம்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Hide
ta: மறை

en: About
ta: பற்றி
