Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés
