Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Catalog
bs: Katalog

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: English
bs: Engleski
