Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Catalog
ca: Catàleg

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Expiration
ca: Venciment

en: Attachments
ca: Adjunts

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Authentication
ca: Autenticació

en: About
ca: Detalls

en: Base name
ca: Nom base
