Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Catalog
cs: Katalog

en: User login
cs: Přihlášení

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Attachments
cs: Přílohy

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Authentication
cs: Ověření

en: About
cs: Popis

en: Base name
cs: Základní jméno
