Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Catalog
da: Katalog

en: User login
da: Log ind

en: Expiration
da: Udløb

en: Attachments
da: Bilag

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Product name
da: Produktnavn

en: Authentication
da: Godkendelse

en: About
da: Om
