Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།
