Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Catalog
et: Kataloog

en: User login
et: Sisenemine

en: Expiration
et: Aegumine

en: Attachments
et: Manused

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Authentication
et: Autentimine

en: About
et: Programmist
