Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Catalog
fi: Tuoteluettelo

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Attachments
fi: Liitteet

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: About
fi: Tietoja

en: Base name
fi: Perusnimi
