Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Catalog
fr: Catalogue

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Authentication
fr: Authentification

en: About
fr: À propos

en: Base name
fr: Nom de base
