Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: English
ga: Béarla
