Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Authentication
gl: Autenticación

en: About
gl: Información
