Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Catalog
he: קטלוג

en: User login
he: כניסה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Authentication
he: הזדהות

en: About
he: אודות
