Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Attachments
hr: Privitci

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: About
hr: Opis
