Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Catalog
hu: Katalógus

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: About
hu: Leírás

en: Base name
hu: Alapnév
