Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն
