Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Catalog
id: Katalog

en: User login
id: Login pengguna

en: Attachments
id: Sisipan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Authentication
id: Autentikasi

en: About
id: Tentang

en: Base name
id: Nama dasar
