Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Catalog
ja: カタログ

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Attachments
ja: 添付

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Authentication
ja: 認証

en: About
ja: アバウト
