Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Catalog
lt: Katalogas

en: User login
lt: Nariams

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: English
lt: Anglų

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: About
lt: Apie
