Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц
