Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: About
my: အကြောင်း
