Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: About
ne: बारेमा
