Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Catalog
pl: Katalog

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Attachments
pl: Załączniki

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: About
pl: O stronie

en: Base name
pl: Nazwa podstawowa

en: Current token
pl: Aktualnie używany token
