Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: About
ta: பற்றி
