Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Catalog
uk: Каталог

en: User login
uk: Вхід

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Attachments
uk: Вкладення

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Product name
uk: Назва товару

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: About
uk: Про модуль

en: Base name
uk: Основна назва

en: Current token
uk: Поточний символ
