Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Catalog
vi: Danh mục

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Product name
vi: Tên sản phẩm

en: Authentication
vi: Xác thực

en: About
vi: Giới thiệu
