Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: User login
af: Aanmelding

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans
