Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Catalog
de: Katalog

en: User login
de: Benutzeranmeldung

en: Expiration
de: Läuft ab nach

en: Attachments
de: Anhänge

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Product name
de: Produktbezeichnung

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: About
de: Über

en: Base name
de: Basisname

en: User password
de: Benutzerpasswort
