Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: About
gu: વિશે
