Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: About
hi: के बारे में
