Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: User login
jv: Login panganggo

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: About
jv: Ngenani
