Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული
