Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Catalog
oc: Catalòg

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Deutsch
oc: Neerlandés

en: About
oc: A prepaus
