Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ
